Anasayfa

YATIRIM & İHRACATİŞ GELİŞTİRME


Performans ve Büyüme Odaklı İş Modellerini Geliştirme Planlamasında

"En İyi Gayret Esasına Göre" Çalışırız.

KISA KISA


ElisInvest Gayrimenkul Yatırım ve Dış Ticaret A.Ş.


Türkiye Menşeli Mermer ve İnşaat Tedarik Ürünlerinin Distribütörlüğü ile birlikte, Taze ve Dondurulmuş Gıdaya uzanan, 6 Adet Markaya Sahip Bir Gayrimenkul Yatırım & Dış Ticaret Anonim Şirketidir

PROJE GELİŞTİRME, YATIRIM ve İHRACAT


- en iddialı olduğumuz iş kolumuzdur.

Proje Tedarik

Uygulama


Elis Ailesinin en genç üyesi "ElisWLL Trading & Contracting WLL", Y Tower - Lusail - Katar 'da 2022 Ocak ayı itibariyle faaliyetlerine başlamıştır.

Türkiye'nin güçlü ve öncü inşaat tedarik zincir markalarının distibütörlüğünü almış, aynı zamanda proje bazlı iş geliştirme, tedarik ve uygulama hizmetleri vermektedir.

Gelişen

Markalarımız


ElisInvest A.Ş.; Katar ve Türkiye 'de, çatısı altında bulundurduğu markaları ile güçlü bir iş geliştirme ağı kurmuş ve özgün bir çalışma modeli yapısına bürünmüştür.

Katar yapılanması başta olmak üzere, Körfez ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve Kuzey Irak pazarına uygun ihracat potansiyelini geliştirmiş ve katma değerini artırmıştır.

İş Geliştirme

Yatırım ve Elis


Proje, İş Geliştirme, Yatırım, Tedarik ve İhracat bir bütün olarak tek çatı ve 6 marka altında ElisInvest Gayrimenkul Yatırım ve Dış Ticaret Anonim Şirketini anlatmaktadır.

DAHA FAZLA


Size daha iyi hizmet verebilmemiz adına

lütfen aşağıda ki adres formuna E-mail adresinizi yazınız.